powered by CADENAS

Social Share

Enterprise (Star Trek) (12482 views - Science Fiction - Fantasy - Cartoon)

Enterprise (z ang. przedsięwzięcie) – seria fikcyjnych statków kosmicznych, na których dzieje się akcja seriali, filmów, książek i gier w uniwersum świata Star Trek. Nazwa ta pojawiła się po raz pierwszy w serialu Star Trek, który wyświetlany był w latach 60. XX wieku. Serial ten cieszył się na tyle dużym powodzeniem, że pierwszy prom kosmiczny zbudowany przez NASA, po akcji przeprowadzonej przez fanów serialu, nazwany został właśnie Enterprise.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Enterprise (Star Trek)

Enterprise (Star Trek)

Ten artykuł dotyczy fikcyjnych statków kosmicznych Enterprise. Zobacz też: Enterprise.

Enterprise (z ang. przedsięwzięcie) – seria fikcyjnych statków kosmicznych, na których dzieje się akcja seriali, filmów, książek i gier w uniwersum świata Star Trek.

Nazwa ta pojawiła się po raz pierwszy w serialu Star Trek, który wyświetlany był w latach 60. XX wieku. Serial ten cieszył się na tyle dużym powodzeniem, że pierwszy prom kosmiczny zbudowany przez NASA, po akcji przeprowadzonej przez fanów serialu, nazwany został właśnie Enterprise.

Statki noszące nazwę Enterprise

Zobacz teżThis article uses material from the Wikipedia article "Enterprise (Star Trek)", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Science Fiction - Fantasy - Cartoon

3d,starwars,startreck,odysee 2000,science fiction,future,movie, superman,batman,south gate,superhero,harry potter,knight rider,cartoon,comic