powered by CADENAS

Social Share

BMW M3 (20593 views - Cars & Motorbikes & Trucks & Buse)

BMW M3, BMW M tarafından 1985 yılından bu yana üretilen ve BMW 3 Serisi'nin yüksek performanslı modelidir. M3 modelleri, 3-Serisi'nin E30, E36, E46, E90 / E92 / E93 ve F80 nesilleri boyunca ve coupe, sedan ve cabriolet gövde stilleri ile üretilmiştir. M3, 3-Serisi'nin daha güçlü ve duyarlı motorlar, gelişmiş yol tutuş, süspansiyon ve fren sistemleri, aerodinamik gövde geliştirmeleri ve üç renkli "M" (Motorsport) amblemli iç ve dış tasarım ile donatılmış modelidir. BMW M3, motorsporlarda Porsche 911'den daha fazla saygınlık kazanmış tek otomobildir ve aynı zamanda şimdiye kadar yarışlara katılmış en başarılı touring ve grand touring otomobilidir. Aracın en büyük rakipleri Mercedes-Benz C-Sınıfı AMG ve Audi RS4'tür.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

BMW M3

BMW M3

BMW M3

Licensed under Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 (Matti Blume).

BMW M3
Üretici BMW M
Üretim 1985-günümüze
Sınıf Lüks kompakt otomobil
Düzen Önden motorlu, arkadan itişli

BMW M3, BMW M tarafından 1985 yılından bu yana üretilen ve BMW 3 Serisi'nin yüksek performanslı modelidir.

M3 modelleri, 3-Serisi'nin E30, E36, E46, E90 / E92 / E93 ve F80 nesilleri boyunca ve coupe, sedan ve cabriolet gövde stilleri ile üretilmiştir. M3, 3-Serisi'nin daha güçlü ve duyarlı motorlar, gelişmiş yol tutuş, süspansiyon ve fren sistemleri, aerodinamik gövde geliştirmeleri ve üç renkli "M" (Motorsport) amblemli iç ve dış tasarım ile donatılmış modelidir.

BMW M3, motorsporlarda Porsche 911'den daha fazla saygınlık kazanmış tek otomobildir ve aynı zamanda şimdiye kadar yarışlara katılmış en başarılı touring ve grand touring otomobilidir. Aracın en büyük rakipleri Mercedes-Benz C-Sınıfı AMG ve Audi RS4'tür.

Dış bağlantılarThis article uses material from the Wikipedia article "BMW M3", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Cars & Motorbikes & Trucks & Buse

Car, Truck,MotorBike, Bicycle, Engine, Racer, Bus