powered by CADENAS

Social Share

Land Rover Defender (13538 views - Cars & Motorbikes & Trucks & Buse)

Land Rover Defender, İngiliz otomotiv firması Land Rover tarafından üretilen çok amaçlı arazi aracıdır. Dünya çapında off-road başarıları ile dikkat çekmektedir. Sürekli 4x4 çekerdir ve gövdesi alüminyumdan imal edilmiştir bu sayede paslanmama özelliğine sahiptir. Türkiye'de Otokar Otomotiv ve Savunma A.Ş tarafından Land Rover lisansı ile üretilmektedir, Türk Silahlı kuvvetleri envanterinde bolca bulunup aktif olarak görev yapmaktadır.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

Land Rover Defender

Land Rover Defender

Land Rover Defender

Licensed under GNU Free Documentation License (Murat Kılıç, istanbul).

Land Rover Defender
Üretici

Land Rover


Otokar Lisans ile.

Land Rover Defender, İngiliz otomotiv firması Land Rover tarafından üretilen çok amaçlı arazi aracıdır. Dünya çapında off-road başarıları ile dikkat çekmektedir. Sürekli 4x4 çekerdir ve gövdesi alüminyumdan imal edilmiştir bu sayede paslanmama özelliğine sahiptir.

Türkiye'de Otokar Otomotiv ve Savunma A.Ş tarafından Land Rover lisansı ile üretilmektedir, Türk Silahlı kuvvetleri envanterinde bolca bulunup aktif olarak görev yapmaktadır.This article uses material from the Wikipedia article "Land Rover Defender", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Cars & Motorbikes & Trucks & Buse

Car, Truck,MotorBike, Bicycle, Engine, Racer, Bus