powered by CADENAS

Social Share

Infiniti (10969 views - Brands)

Infiniti, Nissan Motors`a bağlı ABD, Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks otomobil markasıdır. Şirket yakın zaman içerisinde global bir marka olma yolunda ilerlemek amacıyla ürünlerini Avrupa'da da satışa sunmak için çalışmalar yapmaktadır.2010'dan beri bu marka Avustralya,Brezilya ve Singapur gibi ülkelere de açılmıştır. Nissan Türkiye, bir dönem Infiniti markasının I30 ve QX4 modellerini Türkiye'ye resmi olarak ithal edip satışa sunmuştur.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Youtube


    

Infiniti

Infiniti

Infiniti

Licensed under Adil kullanım (Unkown).

Infiniti
Tip Nissan bölümü
Kuruluş 1989
Konum Hong Kong
Önemli kişiler Toru Saito, Infiniti Kurumsal Başkan Yardımcısı
Alan Otomotiv endüstrisi
Ürün Otomobiller
Kaynak Nissan Motors
Ana sayfa infiniti.com

Infiniti, Nissan Motors`a bağlı ABD, Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks otomobil markasıdır. Şirket yakın zaman içerisinde global bir marka olma yolunda ilerlemek amacıyla ürünlerini Avrupa'da da satışa sunmak için çalışmalar yapmaktadır.2010'dan beri bu marka Avustralya,Brezilya ve Singapur gibi ülkelere de açılmıştır.

Nissan Türkiye, bir dönem Infiniti markasının I30 ve QX4 modellerini Türkiye'ye resmi olarak ithal edip satışa sunmuştur.

Modelleri

Wikimedia Commons'ta Infiniti ile ilgili çoklu ortam belgeleri bulunur.This article uses material from the Wikipedia article "Infiniti", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Brands

3D,brand,good,trademark,company,copyright,good