powered by CADENAS

Social Share

Amazon

Ayak iskemlesi (6279 views - Interior Design)

Ayak iskemlesi veya Sedir (İngilizce: Ottoman), tek parçadan oluşan, arkaya veya kenarlara yaslanmak için dayanak parçaları olmayan, oturma amaçlı kullanılan bir mobilyadır. Bu mobilya oturmak için kullanılabileceği gibi, bazı durumlarda koltuğun önünde ayağı uzatmak için ayak iskemlesi olarak da kullanılabilir. İçinin boş olduğu durumlarda battaniye ve benzeri malzemeleri saklamak amacıyla da kullanılabilir.
Go to Article

Explanation by Hotspot Model

Ayak iskemlesi

Ayak iskemlesi

Ayak iskemlesi veya Sedir (İngilizce: Ottoman), tek parçadan oluşan, arkaya veya kenarlara yaslanmak için dayanak parçaları olmayan, oturma amaçlı kullanılan bir mobilyadır.

Bu mobilya oturmak için kullanılabileceği gibi, bazı durumlarda koltuğun önünde ayağı uzatmak için ayak iskemlesi olarak da kullanılabilir. İçinin boş olduğu durumlarda battaniye ve benzeri malzemeleri saklamak amacıyla da kullanılabilir.

KaynakçaThis article uses material from the Wikipedia article "Ayak iskemlesi", which is released under the Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0. There is a list of all authors in Wikipedia

Interior Design

3D,interior,architecture,furniture,kitchen,sanitary,bath,design,art